Praca

TRENER

Jeżeli chcesz z nami współpracować i posiadasz odpowiednie kwalifikacje trenerskie zachęcamy do umieszczenia swojej aplikacji w naszej bazie. Życiorys a także list motywacyjny z informacją o posiadanych kwalifikacjach i doświadczeniu prosimy przesłać na adres [mailto]szkolenia@tvs.pl[/mailto] Koniecznie z tą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI SZKOLEŃ I POZYSKIWANIA KLIENTÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kreowanie strategii sprzedażowej
  • Pozyskiwanie nowych zleceń
  • Budowanie bazy klientów
  • Budowanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi
  • Wsparcie w aktywnym umacnianiu marki na rynku

WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży (w tym sprzedaży szkoleń)
  • Umiejętność negocjacji
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych.
  • Zaangażowanie, samodyscyplina i koncentracja na celach sprzedażowych.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.

 OFERUJEMY

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w rozwojowej firmie medialnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kompetencjiŻyciorys a także list motywacyjny z informacją o posiadanych kwalifikacjach i doświadczeniu prosimy przesłać na adres [mailto]szkolenia@tvs.pl[/mailto] Koniecznie z tą klauzulą:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Back to top button