RegionWiadomość dnia

2 sensacje w 1 lidze! Polonia Bytom wygrywa z Flotą, Rockiego pogryzł pies…

Lider tabeli zaplecza ekstraklasy poległ w Bytomiu po tym, jak gole zaaplikowali mu Bartłomiej Setlak i 2:0 Bartosz Nowak. Flota odpowiedziała tylko trafieniem Bartosza Śpiączki. Mimo wygranej, bytomianie mają wciąż ogromną stratę punktową. Do pierwszej, niezagrożonej spadkiem drużyny w 1-ligowej tabeli, czyli do Sandecji – Polonia traci aż 11 punktów…

Mniej sensacyjny wynik odnotowano w Jaworznie, gdzie swoje mecze rozgrywa GKS Tychy. Tyszanie zremisowali 2-2 z Zawiszą Bydgoszcz, chociaż prowadzili jeszcze w 75 minucie. Ale nie bramki w tym meczu były sensacyjne. W 37 minucie na murawie pojawił się nadplanowy gracz – pies. W hycla postanowił zabawić się pomocnik tyszan, Piotr Rocki. Z opłakanym dla siebie skutkiem… Złapany przez “Rockyego” psiak ugryzł bowiem tyskiego piłkarza. Dopiero ochroniarze skutecznie poradzili sobie z czworonogiem, wabiąc go piłką na trybuny. Rocki czuje się dobrze a pies raczej nie ma się co obawiać zakazu stadionowego i grzywny 😉

Coraz bardziej sensacyjna jest postawa piłkarzy z Bukowej. GieKSa znowu wygrała! Tym razem 2-0 katowiczanie wygrali na wyjeździe 2-0 z Wartą Poznań. Na listę strzelców wpisali się Grzegorz Fonfara i Deniss Rakels.