Sport

Jastrzębski Węgiel przed rewanżem w Challenge Cup

Po tym meczu zawodnicy i trener jastrzębian nie mogli się pogodzić z porażką, bowiem zwycięstwo wydawało się bliskie. Włosi grali słabo, popełniali masę błędów. Trzeciego seta gospodarze wygrali aż 25:15, deklasując przeciwnika i wychodząc na prowadzenie 2:1. Tyle, że kolejne dwie partie Polacy dość łatwo oddali przeciwnikowi.

“Nie wiem co się stało. Zagraliśmy dobre… pół meczu” – komentował szkoleniowiec polskiego zespołu Roberto Santilli.

Po tym spotkaniu obie drużyny doznały porażek ligowych. Jastrzębianie przegrali w Rzeszowie z Asseco Resovią 0:3, a Sisley u siebie uległ Perugii 1:3.

Początek środowego meczu o godz. 20.30. Jastrzębski Węgiel do awansu potrzebuje wygranej 3:0 lub 3:1. Przy zwycięstwie 3:2 rozegrany będzie “złoty set”.