Sport

Liverpool liderem po 20. kolejce!

Przed 20- stą serią spotkań wydawało się, iż trudniejsza przeprawa czekała będzie Liverpool. „The Reds” pojechali na północ Anglii i rywalizowali z Srokami z Newcastle. Rywalizowali, a właściwie demolowali… Dwa gole Stevena Gerrarda oraz bramki Hyypi, Babela oraz Alonso dały zawodnikom Beniteza pewną wygraną 5-1. Honorowy gol dla Srok był dziełem Edgara.

Chelsea przed spotkaniem z Fulham znała wynik z St. James’es Park. I mimo bardzo ofensywnego ustawienia i ataków od pierwszych minut to gospodarze wyszli na prowadzenie. Gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzałem z około… metra(!) zdobył Dempsey. Piłkarz ze Stanów Zjednoczonych był bohaterem meczu bowiem wyrównał w 90minucie gry. Wcześniej dwie bramki dla Chelsea zdobył Lampard. Co ciekawe w tym meczu gospodarze oddali raptem 2 celne strzały… oba zamieniając na gole. „The Blues” próbowali zagrozić bramce Schwarzera 23 razy, 8 razy strzelając w światło bramki.