KategorieRegionSport

Niesamowite widowisko na Mundialu w Rosji! Messi wraca do domu [TWEETY PO MECZU]

Dokładnie takie mecze uwielbia każdy fan piłki nożnej na świecie! Dwa niesamowite zespoły pokazały nam kawał dobrego futbolu z gradem bramek! Tym razem górą Reprezentacja Francji, ale czapki z głów za postawę Messiego z ekipą. Francja – Argentyna 4:3!

Fatalnie rozpoczęło się spotkanie dla Reprezentacji Argentyny! Rojo ciągnął Mbappe za koszulkę, ten upadł i sędzia podyktował jedenastkę. Griezmann pewnym strzałem z karnego daje prowadzenie dla Francji już w 13 minucie!

Dopiero w 41 minucie Argentyna zdołała skonstruować ciekawą akcję, którą zamieniła w wyrównującego gola! Banega podał do Di Maria, a ten fantastycznym strzałem z dalekiej odległości pokonał Armaniego! Francja – Argentyna 1:1.

Do szatni piłkarze obu zespołów schodzili z wynikiem remisowym.

Statystyki po pierwszej połowie:

Na drugą połowę zespoły stawiły się w prawie niezmienionych składach. Jedynie w Reprezentacji Argentyny Fazio zastąpił Rojo.

Mercado zaraz po przerwie dał prowadzenie Argentyńczykom! Zmienił tor lotu piłki po strzale Messiego i zaskoczył bramkarza Reprezentacji Francji! Mieliśmy 1:2!

W 57 minucie wyrównali Francuzi! Pavard uderzył z krawędzi pola karnego i Armani po raz drugi w tym meczu kapituluje! Mecz zaczynał się od nowa!

Siedem minut później mieliśmy już 3:2! Rozpędziła się francuska lokomotywa, a za sterem stanął Mbappe! Zareagował najszybciej po odbiciu piłki i wepchnął ją do bramki!

Mbappe ponownie! Cztery minuty później as Reprezentacji Francji dostał podanie od Giroud i w pełnym tempie wykończył akcję strzałem w lewą stronę bramki. Niesamowita Francja 4, Argentyna 2!

W 88 minucie z boiska zszedł bohater dzisiejszego spotkania – Kylian Mbappe, za niego na placu gry pojawił się Thauvin.

Messi do Aguero i było 4:3! Argentyna na minutę przed końcem dała sobie cień nadziei na remis!

Śpieszyło się bardzo Reprezentacji Argentyny, akcję na zmianę akcje konstruowali Messi i Di Maria. Nie zdołali jednak zmienić wyniku spotkania i w ćwierćfinale zobaczymy Trójkolorowych. Argentyńczycy pokazali jednak, że po bardzo słabej fazie grupowej potrafili wziąć się w garść o stawić czoła naszpikowanej gwiazdami Francji. Był to prawdopodobnie najciekawszy mecz na tych mistrzostwach!

Bramki:

13 minuta – Griezmann (rzut karny)

41 minuta – Di Maria