Sport

Z Piły z tarczą

Liderki tabeli dyktowały przebieg meczu na początku spotkania. Dzięki zagrywce Sadurek gospodynie zdołały doprowadzić do wyrównania. Niesamowite zwroty akcji, dobra obrona i jeszcze lepsze ataki po obu stronach siatki. Pierwszą odsłonę wygrały bielszczanki 25:23.

Drugi set przyniósł nieco rozczarowania grą Pilczanek. Głównie dzięki świetnej dyspozycji Anny Barańskiej, ta część meczu zdecydowanie należała do Aluprofu, który oddał zaledwie 12 punktów. Trzecia odsłona to powrót do wyrównanej i zaciętej walki. Wynik również podobny lecz tym razem rostrzygnięty na korzyść gospodyń, które po pierwszej przerwie technicznej obudziły się i wygrały 25:23.

Kolejny set to dobra gra w ataku i obronie Agnieszki Kosmatki,która najbardziej przyczyniła sie do wygrania tego seta 7 punktową różnicą.Jak na dobry mecz przystało rostrzygnięcie przyniósł dopiero tie-brek. Podopieczne Igora Prielożnego wygrały tę partię do 11 tym samym wygrywając całe spotkanie 3:2.